Niewerbalnie.info

Kategoria: Pozostałe

Nowa odsłona strony!

25 stycznia 2013

Miło nam poinformować, iż nadszedł czas na aktualizację naszego portalu o nowe treści i tematy! W chwili obecnej strona znajduje się w fazie przygotowań, jednak największa zmiana zajdzie w sposobie jej prowadzenia. Ze względu na spore zainteresowanie tą tematyką, nowe Niewerbalnie.info będzie prowadzone nie w formie statycznej strony (jak dotychczas), natomiast będzie funkcjonowało jako stale aktualizowany portal.

Co znajdziesz na Niewerbalnie.info?

W chwili obecnej, w sekcji mowa ciała, znajdująsię najważniejsze informacje związane z komunikacją niewerbalną w oparciu o najpopularniejsze związki frazeologiczne, reprezentatywne dla poszczególnych części ciała.

Przedstawione zagadnienia świadczą jednak o tym, iż gesty i grymasy twarzy są równie ważne w komunikacji interpersonalnej co słowa.

Mowa ciała jest jednak tak obszernym tematem, iż nie da się go opisać na kilku stronach tekstu. Praca ta może stanowić pewnego rodzaju kompendium wiedzy o mowie ciała i być dobrą podstawą do dalszego zgłębiania jej tajników. Należy pamiętać jednak, iż żadne słowo pisane pozwoli zrozumieć działań i zachowań innych ludzi tak dobrze, jak własne obserwacje, do których serdecznie zachęcam.

„Musi istnieć jakiś język, który obywa się bez słów.
Jeśli nauczę się rozszyfrowywać ten język bez słów,
uda mi się rozszyfrować świat.”

Paulo Coelho

Komentarze (1)

  1. Wygląd jest bardzo ładny

    Autor: Przemusiek25 - Kwiecień 19, 2013 #

Leave a comment

Polecamy założenie konta w naszym serwisie, bądź zalogowanie się aby dodawanie komentarzy stało się jeszcze szybsze:)

Informacje

Polecane artykuły

Ekspresja twarzy

4 lutego 2013

Psychologowie, oraz osoby zainteresowane rozpoznawaniem emocji, dzięki znajomości FACS, mogą zidentyfikować niemal każdą ekspresję twarzy, która jest anatomicznie możliwa.

czytaj dalej

Blogroll

  • System reklamy Test